Recenze Onyx International

Onyx Boox Page

Onyx Boox Page

Ověřený zákazník aXOs.cz H. Š.

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v aXOs.cz

• do čtečky jdou instalovat aplikace, např. Palmknihy
  • čtečka v magnetickém pouzdře moc dobře nedrží
  • chybí slibovaný český návod, mezi soubory, na které je odkaz, pro tento typ není
Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Používám hlavně na čtení e-knih, internet a poznámky. Pro tyto účely je perfektní.
  • Dostatečná paměť, možné ještě rozšířit o paměťovou kartu.
  • e-ink displej je na čtení výborný.

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

zatím moc zkušeností nemám, čtečka je ale srozumitelná pro nastavení, dobře se s ní pracuje

Onyx Boox Poke 5

Onyx Boox Poke 5

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. června 2023

(naposledy upraveno 22. června 2023)

Zakoupeno v CZC.cz

• Perfektní kapesní velikost.
  • Výborné rozlišení
  • Slot na paměťovou kartu
  • Obal není v balení, kupuje se zvlášť.

Ověřený zákazník Alza.cz Honza

Přidáno: 27. ledna 2023

• Velký display
  • Pohodlné čtení
  • magnetické pero úplně nejlépe nedrží

Spokojenost

Onyx Boox Nova Air

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz R.

Přidáno: 30. srpna 2022

• Výborná čtečka
  • Barvy jsou “vybledlé” ale účelu poslouží

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. srpna 2022

• dobře pracuje se všemi formáty, lehká, výborně se na ní čte a nebolí oči
  • trochu horší hledání knih ze seznamu v paměti, po půl roce běžného užívání se pokazil displej a výrobce odmítl záruku, nový stojí skoro 3 000 Kč, asi jsem trefil špatný kus a displej holt nevydrel, raději kupte u prodejce, kterému víc záleží na zákazníkovi a s výrobcem si poradí (jak je zvykem v cizině)

Ověřený zákazník Alza.cz Daniil

Přidáno: 11. srpna 2022

• Adjustable backlight temperature
  • Very responsive to write on
  • Good design, very nice to hold
  • AI handwritten text recognition
  • The pen doesn’t hold well on magnets
  • Feels slow
  • Lack creating a table of contents

Having an Android e-inc tablet is maybe an advantage for some people and disadvantage for others. If you are like me who needs it to have paperless notes and only read books, then probably it’s overkill for you. However you can install any reader you are familiar with like Kindle.

Ověřený zákazník aXOs.cz Budpep

Přidáno: 29. července 2022

Zakoupeno v aXOs.cz

Zatím s ní zápasím. Stáhnul jsem si manuál
a vytisknout. Používal jsem CTech Lexis II, od doby co se objevila pro půjčené knihy z knihovny.
S touhle zatím zápasům, nevím zda mám špatně nastavenou novou tak funguje, když chci znovu číst znovu startuje nabíhá.
C Tech jsem zavřel a otevřel jako knihu.

Onyx Boox Max Lumi

Onyx Boox Max Lumi

Přidáno: 5. června 2022

• Je to super!
  • Nalepit ochrannou folii formátu A4 je práce pro vraha!

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz ivmi

Přidáno: 4. června 2022

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• Výhoda čtečky knih, že má android a mohou se půjčovat e knihy z knihovny.

Jedna z nejlepších čteček.

Přidáno: 19. května 2022

Zakoupeno v aXOs.cz

Kvalitni zbozi. Moje druha ctecka knizek,naprosta spokojenost,doporucuji.

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz lukas

Přidáno: 6. května 2022

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

vhodné i jako poznámkový blok

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz Jan Seidl

Přidáno: 25. dubna 2022

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• pekny velky e-ink display
  • svizna aplikace na poznamky
  • moznost psani poznamek do epub nebo pdf (vestavena applikace na cteni, svizna)
  • moznost instalovat aplikace z play store
  • podsviceny display
  • psani tuzkou poradne podporuji jen aplikace primo ve ctecce
  • podsviceni lze nastavovat jen rucne (zadne cidlo na automaticke nastavovani podsvetleni)
  • hladky povrch - klouze z ruky

Zarizeni jsem si vybral, protoze jsem touzil o paper-like pocitu pri cteni a psani, coz zarizeni splnuje. Oproti remarkable2 je mozne pridavat aplikace, protoze je to android. To je za me velke plus. V zasade je to tablet, ktery ma e-ink display. To znamena, ze zobrazovani obsahu je pomalejsi, video si na tom nepustie, ale na cteni i poznamky super.
Bohuzel s cim nejsem uplne spokojeny je propojeni. Je tu nejaky onyx cloud, do ktereho se poznamky synchronizuji, ale neni je mozne potom na webu editovat. Neni mozne poznamky delat vic digitalni - prokladat linkami atd. Mozna casem se zlepsi integrace s Everynote (Onenote,..) coz by to vyresilo.
Posledni co me prekvapilo - zarizeni je hodne hladke a kluzke, takze knizny obal za me nutnost - na ten teprve cekam.

Ověřený zákazník aXOs.cz Eva

Přidáno: 26. října 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

Mám ho jako dárek,takže jsem se seznámila jen zběžně.
Líbí se mi,že je obsluha v češtině,ale bohužel manuál je jen anglicky a na některé záležitosti bych přece jen potřebovala český výklad.Ale jinak je lehká,dobře se obsluhuje.Reproduktory hrají dobře,sluchátka nejsou potřeba.Nepodařilo se mi připojit přes domácí wi-fi.Mám ale ještě mobilní wi-fi a ta reaguje dobře.Zápůjčky v eshopu palmknihy pro mě nebudou vhodné.Domnívala jsem se,že za poplatek přímo v eshopu si budu moci knížku půjčit,ale musela bych být přihlášená do "kamenné knihovny" a do té nechodím.Raději si knihy kupuji-i ty papírové.Příjemné je ovládání otáčení stránek knoflíky přímo na pouzdře.Lze použít i předčítání textu-zatím mi funguje na kteroukoli knihu,ale přece jen je to spíš "nouzovka" bez přednesu.Z play obchodu se dají ztáhnout aplikace - asi by byla vhodnější přece jen barevná čtečka stejné značky.Celkově-velká spokojenost.

Přidáno: 22. července 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

Čtečka je pro dceru, která chtěla 6" + Android k možnosti výpůjček knih. Sám používám Pocket Book 740 (7,8"). Tenhle Onyx (6") jsem jen vybalil, během několika minut ozkoušel funkčnost a nabil. Po tak krátkým seznámení se mi jeví super. Pro sebe bych jen zvolil jen větší displej, při mých 50+ už je ta velikost písmenek trochu jinak...

Ověřený zákazník aXOs.cz LD

Přidáno: 25. května 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

• Jsem čtečkový začátečník, zatím s kvalifikovanou recenzí nemohu sloužit, i vzhledem k tomu, že má motivace pro koupi byla hlavně možnost půjčování knížek z knihovny. Tudíž moje prozatímní zkušenosti jsou zejména s aplikacemi Ereading a Palmknihy. Z ovládání dotykových displejů zvládám slušně zatím jen telefon, ale výše zmíněné aplikace mě zatím opravdu nenadchly...

T

Přidáno: 13. května 2021

• Podsviceni
  • Vaha
  • Velikost
  • Webovy prohlizec pro stahovani knizek

Pro mne je nevyhoda USB-C.
Celou domacnost mam na microUSB.

Přidáno: 2. února 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

• Frčí na androidu - možnost instalovat další aplikace a tím rozšířit možnosti využití (vč. online výpůjčních služeb).
  • Fajn nástroje na nahrávání obsahu z počítače či jiného zařízení - skrze cloud výrobce.
  • Základní vlastnosti čtečky na výbornou - obraz krásně ostrý, matný.
  • Konektor USB-C - lze využít nabíječku většiny mobilních telefonů.
  • Možnost otočit obraz o 90 stupňů libovolným směrem (resp. 180), výhodou u čtení některých pdf. Na výšku se mi ne vždy podařilo nastavit dokumenty v tomto formátu tak, aby jejich čtení bylo komfortní.
  • Dotyková obrazovka někdy reaguje jinak, než bych si představovala - konkrétně občas než se mi podaří rozkliknout kolečko s rychlými volbami, tak otočím i několik stránek.
  • Při prohlížení internetu mi chybí tlačítko "zpět" - pokaždé stahovat lištu abych se dostala k "androidím" navigačním tlačítkům není zrovna pohodlné. Možná jsem ale přehlédla nějaké nastavení...
  • Na to že český trh je poměrně malý, tak je české prostředí rozumně zvládnuté, ale sem tam mají funkce anglické názvy, což by ze začátku (než člověk objeví, co se pod tím skrývá), mohlo někoho zmást. Sama raději používám anglické nastavení, abych se těmto perličkám vyhnula. Na druhou stranu nenarazila jsem na žádný český paskvil (tj. překlady vytržené z kontextu).

Rozšířené možnosti čtečky teprve objevuju. První den jsem se nad čtečkou trochu rozčilovala, přeci jen dotyková obrazovka nereaguje stejně jako mobil či tablet, ale dá se rychle zvyknout. Základní věci jako rozlišení, možnost volit teplotu podsvícení, režim spánku, nastavení fontu písma, řádkování apod. - tam si není nač stěžovat. Úhlopříčka o velikosti 6" odpovídá většině dnešních smartphonů (dnes už možná spíš těm menším), ale displej není tolik protáhlý, tím pádem působí trochu větší, což mile překvapilo. V nějaké recenzi zaznělo, že prostředí čtečky nepůsobí tak uceleným dojmem (daň za android) - asi můžu souhlasit, nicméně nemám srovnání s jiným produktem.

Zobrazuji 21 - 39 ze 39 recenzí 1 [ 2 ]